fr - de - en - it - es

Startlist La Montheysanne

Startlist » Back to races » La Montheysanne

Startlist sorted by • 45 athletes

Shortcuts

10k - Dames 110k - Dames 210k - Dames 310k - Nordic Walking (avec bâtons)10k - Walking (sans bâtons)5k - Dames 15k - Dames 25k - Dames 3Course de Soutien - DamesCourse de Soutien - FillesLes GazellesLes Loulouttes

10k - Dames 1 (15 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
1Langel ErikaMonthey1988VSSUI10k - Dames 1
2Tinguely NoémieBelfaux1996Cherry BombFRSUI10k - Dames 1
3Fracheboud BarbaraMonthey1991VSSUI10k - Dames 1
4Sauge CynthiaAigle1993VDSUI10k - Dames 1
5Duc OliviaBex1993VDSUI10k - Dames 1
6Coppey Anne ElisabethFully1987VSSUI10k - Dames 1
7Tavares De Pinho Luisa FilipaCollombey-Muraz1991Let's go CollombeyVSPOR10k - Dames 1
9Ungemacht ChloéBagnes1998VSSUI10k - Dames 1
11Adams NadineBagnes1987VSSUI10k - Dames 1
12Frossard LéonieVollèges2001CoopinettesVSSUI10k - Dames 1
14Tornay StéphanieOrsières1988VSSUI10k - Dames 1
16Vuille Bille MarieOrsières1992CoopinettesVSSUI10k - Dames 1
21Hagmann AmélieRenens (VD)1990VDSUI10k - Dames 1
22Favre LaetitiaChapelle1987FRSUI10k - Dames 1
23Baudois MarjorieChapelle1987FRSUI10k - Dames 1

TOP

10k - Dames 2 (7 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
8Rebord MarylineSembrancher1973Les CoopinettesVSSUI10k - Dames 2
10Lovey MercedesOrsières1974VSSUI10k - Dames 2
13Fellay SylvieBagnes1977CoopinettesVSSUI10k - Dames 2
18Dénervaud MarylaureMartigny-Croix1974Girls quartier Grand PréVSSUI10k - Dames 2
19Vernay BernadetteMartigny-Croix1976VSSUI10k - Dames 2
20Hammer FranziskaPuidoux1973Franziska HammerVDSUI10k - Dames 2
24Tornay MarinaSembrancher1994Les CoopinettesVSSUI10k - Dames 2

TOP

10k - Dames 3 (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
15Tissières BernadetteOrsières1966VSSUI10k - Dames 3
17WIRZ ChristianeAigle1962VDSUI10k - Dames 3

TOP

10k - Nordic Walking (avec bâtons) (4 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
1001Diserens LahetitiaEclépens1977VDSUI10k - Nordic Walking (avec bâtons)
1002Briquet PearlLavey-Morcles1981VDSUI10k - Nordic Walking (avec bâtons)
1003Hadorn MarinettePrilly1966VDSUI10k - Nordic Walking (avec bâtons)
1004KOHLI CélineBex1980KOHLI CélineVDSUI10k - Nordic Walking (avec bâtons)

TOP

10k - Walking (sans bâtons) (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
1501Monnard SoniaFully1971les Girlis de FullyVSSUI10k - Walking (sans bâtons)
1502Rosset SéverineFully1977Les Girlis de FullyVSSUI10k - Walking (sans bâtons)

TOP

5k - Dames 1 (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
2002Salerno MélanieEvionnaz1986Les marraines-filleulesVSSUI5k - Dames 1
2003Hirt ElodieMonthey1999VSSUI5k - Dames 1

TOP

5k - Dames 2 (5 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
2001Catanese RachelBex1981VDSUI5k - Dames 2
2004Hirt ImeldaMonthey1972VSSUI5k - Dames 2
2006Salerno TaniaVérossaz1982VSSUI5k - Dames 2
2007Parvex FlorenceCollombey-Muraz1985VSSUI5k - Dames 2
2008Schürmann-Kabouya DounyaPort-Valais1985VSSUI5k - Dames 2

TOP

5k - Dames 3 (1 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
2005Salerno PaolaSaint-Maurice1960VSSUI5k - Dames 3

TOP

Course de Soutien - Dames (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
3002Grandi VirginieLes Giettes1985VSSUICourse de Soutien - Dames
3003De Pierri FlaviaCollombey-Muraz1991VSSUICourse de Soutien - Dames

TOP

Course de Soutien - Filles (1 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
3001Grandi AnnaLes Giettes2012VSSUICourse de Soutien - Filles

TOP

Les Gazelles (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
4001Pignat LucieVouvry2006SG St-MauriceVSSUILes Gazelles
4002Pignat ClaraVouvry2006SG St-MauriceVSSUILes Gazelles

TOP

Les Loulouttes (2 athletes)

Nom, prénomLocalitéAnnéeeClubCantonNatiCatégorieP
5001Grandi AnnaLes Giettes2012VSSUILes Loulouttes
5002Parvex LéaneCollombey-Muraz2012VSSUILes Loulouttes

TOP

MSO-Chrono, 2800 Delémont | info@mso-chrono.ch | RSS | © 2020 MSO-Chrono