fr - de - en - it - es

Classifications for Omnium Romand de Cyclocross

Classifications board : » Back to races

U15 FillesU15 GarçonsDamesU17 FillesU17 GarçonsAmateursMasters 1Masters 2Masters 3U19 Hommes

Downloadpdf

Pos.Nom, prénomLocalitéCantonPaysAnnéePointsNBCEcartCorbColMoutSionChavBexCosAigle*
1Niederberger FabienneBulleFRSUI1984668801001009791010010080
2Bähler AlexandraBernBESUI1968640828959395859795080
3Grob ValentineAigleVDSUI1991547612193919300939780
4Baumann ChrystelleMontalchezNESUI199537642920950841009700
5Luthi CindySaint-BlaiseNESUI19872683400001008800080
6Barhoumi ZinaGümligenBESUI1996266340297008900080
7Hottinger OliviaEsslingenZHSUI1998180248800010000080
8Landtwing MilenaPontresinaGRSUI198117724910009700080
9Gysling MirjamDürntenZHSUI198717524930009500080
10Wüthrich SvenjaZürichZHSUI199817024980009000080
11Overney CorinneHautevilleFRSUI198314725210008700060
12Nuessli JaneChamZGSUI1977971571097000000
13Fragnière CharlineVuadensFRSUI1998951573000000950
14EBINGER FranziskaWynigenBESUI1984931575000930000
15VODOZ ALICELAUSANNEVDSUI1991901578090000000
16Glaus FlurinaGümligenBESUI1997862582000860000
17Frei SinaUetikon am SeeZHSUI1997801588000000080
18Leumann KatrinRiehenBSSUI1982801588000000080
19Schneitter NathalieLommiswilSOSUI1986801588000000080
20Henzelin Lise-MarieDamphreuxJUSUI1991601608000000060

TOP * compulsory stage(s)

MSO-Chrono, 2800 Delémont | info@mso-chrono.ch | RSS | © 2020 MSO-Chrono